Asistentka – blog

Jsem Asistentka a jsem důležitá součást Vaší cesty k cíli

Aneb – Osobní blog Asistentky

Co možná budete chtít vědět. Proč Vám mohu pomoci. Čím jsem jedinečná.

Trocha psaní, zamyšlení, blog, content… každý to nazývá jinak. Prostě, mé myšlenky.

Hned na úvod k tomu contentu… Proč Virtuální (content) asistenka? Content je trendy. Je to zajímavé a hezky česky často skloňované anglické slovo. Jak jste si mohli všimnout, vše je o contentu. Content vede. Má totiž OBSAH! Každý chce content, a to ať obsah na webu nebo content marketing. Lítá to všude okolo nás. A stále nabývá na důležitosti. 

Při zvažování jak nejlépe obsáhnout jedním slovem to, co je podstatou mé činnosti, mě napadalo všelicos. Ovšem „asistentka“ je tak nějak vžitá a znamená asistovat. Neboli být k dispozici, po ruce, na pomoc.

Podle obecné definice: Asistentka vyřizuje běžnou administrativní agendu pro vedoucí pracovníky. Obsluhuje kancelářskou techniku: kopírování, tisk i faxování. Na poradách a jednáních pořizuje zápisy. Zajišťuje objednávání a evidenci kancelářských potřeb. Sleduje a eviduje veškerou příchozí a odchozí firemní korespondenci.

To by moje Asistentka mohla dělat, ale tak nějak mi to nestačí. Neobsluhuji stroje. Ani nejsem jen zpracovatel dat. Jistě, umím si poradit s kopírkou, tiskem, umím zvedat telefony a sledovat příchozí poštu. Vím jak se odpovídá na emaily a umím psát. Dokonce si poradím i s obsluhou kávovaru, případně se zvonkem u dveří. Ale na tohle nepotřebujete asistentku. Navíc v tomto ohledu nebude moc k užitku asistentka, která je „virtuální“ a nemáte ji v kanceláři pod drobnohledem.

Moje Asistentka má obsah. A přesah. Je multifunkční a baví ji to s počítačem. Vítá kreativní činnost, pestrou náplň a flexibilitu. Jsem Vám partnerem. Jedna součástka pro dobře fungující stroj. 

Co od své asistentky / spolu-pracovníka, opravdu potřebujete? 

secretary


CHCI SI NAJMOUT ASISTENTKU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..