Mikro-služby

Co si pod pojmem mikro-služby máte představit?

Jsou to drobné úkony, které se dají vyřešit v průběhu několika hodin. Může to být prakticky cokoli, co Vás napadne. I celý projekt, do kterého vstupuje více dodavatelů, specializujících se na jednotlivé oblasti spojené s Vaším podnikáním. A dokonce i koordinaci těchto dodavatelů si můžete objednat v rámci mikro-služby.

V podstatě si takto sjednáte externího „zaměstnance“ či brigádníka a využijete jeho služby, když potřebujete rychle něco vyřešit nebo delegovat činnosti, které u Vás ve firmě nikdo nechce dělat či Vás zatěžují a zdržují od toho, čemu se chcete věnovat právě Vy osobně.

Stejně tak, si pro své podnikání můžete najít specialistu, kterého nepotřebujete po celý rok, ale třeba jen na jediný proces, na který byste jinak museli najmout agenturu. Cena za tyto služby je stanovena hodinově nebo za projekt. Dle náročnosti zadané práce a dohody obou stran.


obrázek_mikro-služby_asistentka


Potřebujete konkrétnější představu? Máte požadavek a nevíte jestli mohu pomoci?

Zeptejte se mne! Nebo si spolu-práci rovnou vyzkoušejme. Tak se nejlépe poznáme. 

A také se podívejte jak to funguje, třeba na stránce Virtuální asistentka…Z mé spolu-práce:

Seven Reasons: personálně poradenská společnost – kompletní péče o projekt od zadání inzerce až po doporučení vybraných kandidátů klientovi. Vyhledávání vhodných kandidátů a jejich oslovení, vedení pohovorů, průběžná komunikace s uchazeči, zpracování související administrativy.

Centrum Equilibré:  správa e-shopu (admin rozhraní WooCommerce ve wp), zpracování a odesílání objednávek, zástup majitele v jeho nepřítomnosti, komunikace s lektory, příprava podkladů pro publikování na webu a facebooku. Drobné, nárazové služby, ad-hoc řešení.

Czech Cool Trade Klub: organizace networkingových obchodních setkání (byznys snídaně / obědy / čaje o páté), kontaktní osoba pro zájemce o členství v podnikatelském klubu.

Hypotex.cz: administrativní podpora jednatele, komunikace s obchodními partnery, osobní účast na jednáních. Příprava podkladů pro zpracování žádostí o úvěr na bydlení, spolupráce na tvorbě projektu, práce s databází, vyhledávání dodavatelů. Sběr informací pro vytvoření odborných článků, přepis textů. Organizační zajištění seminářů (výběr a zajištění prostor, zpracování a rozesílání pozvánek, technické zabezpečení přímo na akci). Příprava propagačních materiálů, newsletterů (mailchimp) i webové prezentace (webnode).

CO MOHU UDĚLAT PRO VÁS?